Na osnovu člana 14. Statuta IPA Sekcije Srbija, Odluke IPA Sekcije Srbije i Odluka Izvršnih saveta Regija o delegiranju za članove Komisija na nivou Sekcije Srbija, dana 15. oktobra 2015. godine formirane su sledeće Komisije:

  1. Milovanović Perica, predsednik
  2. Ana Janković (Vranje), član
  3. Vladica Zdravković (Beograd), član
  4. Goran Denčić (Subotica), član
  5. Ivković Ivan (Smederevo), član
  6. Nebojša Vejnović (Kikinda), član
  7. Ivan Brložanović (Bor), član
  8. Staniša Nenadić (Novi Sad), član
  9. Zoran Ranđelović (Zaječar), član
  10. Ljubiša Stanković (Pirot), član
  11. Zoran Ignjatović (Kruševac), član
  12. Kristina Nikolić (Kraljevo) ,član
  13. Igor Janković (Niš), član
  14. Bojana Jovanović (Priština)
  1. Aleksandar Rainović, predsednik
  2. Mirjana Mijailović (Novi Sad), član
  3. Milena Božić-Milić (Zaječar), član
  4. Aleksandar Glišić (Subotica), član
  5. Vitomir Golušin (Beograd), član
  6. Branislav Babić (Kikinda), član
  7. Zoran Stojčev (Pirot), član
  8. Milovanović Perica (Smederevo), član
  9. Aleksandar Barić (Kruševac), član
  10. Dragan Stoilković (Vranje), član
  11. Momčilo Šujeranović (Bor), član
  12. Milan Miladinović (Kraljevo), član
  13. Mile Pejić (Zrenjanin), član
  14. Slobodan Stojanović (Jagodina), član
  15. Ivica Milev (Niš), član
  1. Miroslav Pantelić, predsednik
  2. Radovan Kecman (Kikinda), član
  3. Vlado Glođović (Novi Sad), član
  4. Bojan Nikolić (Beograd), član
  5. Dejan Mitić (Zaječar), član
  6. Jovan Dobrić (Bor), član
  7. Marko Ristić (Smederevo), član
  8. Igor Stanković (Novi Sad), član
  9. Obrad Jevtić (Vranje), član
  10. Aleksandar Rasinac (Kruševac), član
  11. Dobrivoje Damljanović (Kragujevac), član
  12. Gospić Aleksandar (Subotica), član
  13. Aleksandar Nikolić (Niš), član
  1. Milorad Petković, predsednik
  2. Nevena Miković (Jagodina)
  3. Anita Ćirić (Pirot), član
  4. Zoran Ilić (Beograd), član
  5. Rajkov Pavle (Kikinda), član
  6. Jovan Milošević (Kragujevac), član
  7. Nenad Dinić (Zaječar), član
  8. Goran Krstić (Vranje), član
  9. Ivan Ilić (Kruševac), član
  10. Zlatko Cvetković (Bor), član
  11. Eirnat Dejan (Subotica), član
  12. Đorđević Saša (Smederevo), član
  13. Dušan Jovanov (Novi Sad), član
  14. Darko Nikolić (Niš), član